Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kluczewsko - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Wielebnów

Wielebnów(Kluczewsko + 25 km)

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1250 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wielebnów w gminie Łopuszno. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Borzykówka

Borzykówka(Kluczewsko + 19 km)

40 000 zł7 300 m² 5,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka zalesiona w atrakcyjnej cenie! prezentuje; aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną w gminie Żytno, powiecie Radomszczańskim, województwie Łódzkim. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Włoszczowa

Włoszczowa(Kluczewsko + 10 km)

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Stanowiska

Stanowiska(Kluczewsko + 6 km)

130 000 zł8 000 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości stanowiska , gm. Kluczewsko, powiat włoszczowski. Działka 146/1.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 862 m² 87,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Koniecpol przy ul. Żeromskiego, oznaczonej numerem ewidencyjnym 1171. Działka ma imponującą powierzchnię 2862.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wiśnicz

Wiśnicz(Kluczewsko + 23 km)

65 000 zł1 880 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje na sprzedaż 12 działek budowlanych objętych mpzp każda ok. 1 880 m2! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rudniki

Rudniki(Kluczewsko + 24 km)

80 000 zł7 200 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki rolne Rudniki k. Koniecpola | 7200 m Na sprzedaż dwie działki rolne o numerach 99 i 100, położone w malowniczej miejscowości Rudniki, gmina Koniecpol, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Górna

Koniecpol(Kluczewsko + 24 km)

199 000 zł11 833 m² 16,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek położony w miejscowości Koniecpol sprzedawane jako całość w którego składa wchodzą na mapce zbiorczej zaznaczone numerami: 2. Działka o powierzchni 5164 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dąbie

Dąbie(Kluczewsko + 24 km)

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej 1000 m o numerze 140/11, położonej w malowniczej wsi Dąbie, gmina Secemin, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. 1 Maja

Kluczewsko,świętokrzyskie

36 000 zł1 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka w gminnej miejscowości. Uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach